00

GÜN

00

SAAT

00

DAKİKA

00

SANİYE

DEĞİŞ. YÜKSEL. FETHET.


Size en iyisini vermek için, V-Turkey 2019’un amacı, sınırları aşmayı hedefleyen network liderleri için verimli ve yetkin bir basamak ve dünyadaki binlerce insana ilham verebilecek daha fazla başarı öyküsü oluşturmaktır.

V-Turkey 2019 logosu, The V'nin ayırt edici özelliğini sergiliyor. Farklılıkları barındıran kültürümüzün ve artan küresel erişimimizin ortasında şirketin bir aile olarak birliğini örnekliyor. Daha fazla insana ulaşmaya ve bu yaşamı değiştiren fırsatı dünyaya sunmaya devam ederken kimliğimizi de yanımıza alıyoruz. Koyu kırmızı V, kırılmaz dayanışma, bağlılık ve uyumumuzu ifade eder. Nereye gidersek gidelim, nereden gelirseniz gelin Türkiye'den veya başka bir yerden olsak da, hepimiz sonsuz bir ailenin parçasıyız. Türkiye kelimesini süsleyen kırmızı ve beyaz renklerin birleşimi, ev sahibi ülkemizin öz kimliğini ve kültürünü nasıl kabul ettiğimizi göstermektedir. Birlikteyken, herkesin kendi öznitelikleri kucaklanır ve gönülden kabul görür.


HABERLER VE GÜNCELLEMELER


Avatar

V-TURKEY 2019 İÇİN ONLINE BİLET SATIN ALMA ŞİMDİ VSHOPPE’DA MEVCUTTUR!

MUTLAKA OKUMANIZ GEREKENLER!
Avatar

V-Turkey 2019, Başarı Hikayenizi Oluşturmaya Hazır mısınız?

MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKENLER!

ÖNE ÇIKANLAR


Avatar

V-Turkey 2019 Açılış Gününde Dalgalar Yaratıyor

1.GÜN
Avatar

V-Turkey 2019'da Yükselen Yıldızların Günü

2.GÜN
Avatar

Korkusuz bir Fetih

3.GÜN

Evinize, V-Turkey 2019'a gelin ve kendi başarı hikayenize şahit olun.

Biletlerinizi buradan satın alın!

YER
SIKÇA SORULAN SORULARIMIZA GÖZ ATIN!

 1. Kayıt için, biletinizi aldıktan hemen sonra e-postanıza gönderilen onay mektubunun bir kopyası ile birlikte bir (1) geçerli kimlik belgesi getirin.
 2. 3 gün boyunca size yetecek kadar cep harçlığı için yeterli bütçe ayırın. Yiyecek, içecek, ulaşım, ürün, hediyelik eşya, vb. için yetecek kadar olmasından emin olun.
 3. 3 gün için uygun kıyafetler getirin. Aralık ayında İstanbul soğuk ve nemli olacaktır, bu nedenle rahat kıyafetlerinizin üzerine alabileceğiniz ceket veya şal gibi soğuk havaya uygun kıyafetler getirdiğinizden emin olun.
 4. Değerli hatıralarınızı en son haline getirmek için yanınıza kameralı bir telefon alın ve #VTurkey2019 etiketiyle sosyal medya sayfalarımızda paylaşın.
 5. Lütfen kendi ilacınızı ve takviyelerinizi getirin.
 6. Oturumlar sırasında öğreneceklerinizin kaydını tutmak için bir kalem ve kağıt getirmeyi unutmayın!
Lütfen bilekliğinizi talep etmek için kayıt sırasında kişisel olarak bulunduğunuzdan emin olun. Bir temsilci aracılığıyla bileklik / bilet verilmeyecek ve kesinlikle geri çevrilecektir. Tahsil edilmiş sayıldıktan sonra geri ödeme yapılmayacak veya yeni bir bilet / bileklik verilmeyecektir. Kayıp veya değiştirme durumunda tekrar satın almanız gerekir.
Evet. Sadece nakit ve kredi kartı ile yapılan işlemler kabul edilecektir.
Hayır. Sizin için hazırladığımız 3 günlük program, kaçıramayacağınız bir şey. İşiniz için çok gerekli olan eylemlerle dolu bir dizi etkinlik içeren kapsamlı ve bütünsel bir etkinliktir.

Bileklikler / Biletler

 1. V-Turkey 2019 bileklikleriniz transfer edilemez.
 2. Bilekliklerin / biletlerin bir temsilci aracılığıyla talep edilmesi kesinlikle önerilmez.
 3. Tahsil edilmiş sayıldıktan sonra geri ödeme yapılmayacak veya yeni bir bilet / bileklik verilmeyecektir.
 4. Kayıp veya değiştirme durumunda tekrar satın almanız gerekir.

Özel ihtiyaçlar

 • V-Turkey 2019 deneyiminizi daha kullanışlı hale getirmek için engelli katılımcılara özel düzenlemeler sunuyoruz. Belirli bir donanıma (örneğin tekerlekli sandalyeler) veya özel taşımalara ihtiyacınız varsa, lütfen bize en az 10 gün önceden bildirin.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Web sitemize erişmekte sorun yaşıyorsanız veya SSS sayfamızda bulunmayan başka sorularınız varsa, lütfen aşağıdaki e-posta adreslerimizden bize ulaşın.

Teknik Destek: [email protected]

İçerik ve Çeviri ile ilgili Sorularınız: [email protected]

background-bottom

SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZDAN BİZİ TAKİP EDİN!