00

ثانیه

00

دقیقه

00

ساعت

00

روز

به خانه در 9102 YEKRUT-V بیایید!


تغییر، ارتقا، تسخیر


برای اینکه بجز بهترین چیزی را به شما ارایه نکنیم، هدف 9102 YEKRUT-V این است تا تبدیل به یک جای پای کارآمد و شایسته برای آن دسته از لیدرها شبکه شود که قصد دارند تا مرزها را بشکنند و داستانهای موفقیت آمیز بیشتری خلق کنند که بتواند هزاران نفر از مردم را در سرتاسر جهان الهام ببخشد.

نشان 9102 YEKRUT-V ویژگی متمایز شرکت وی را نمایش می دهد. آن وحدت این شرکت بعنوان یک خانواده در میان تنوع فرهنگی و افزایش دسترسی جهانی ما را بطور تمثیلی می فهماند. همچنانکه ما به دسترسی پیدا کردن به اشخاص بیشتری و بردن این فرصت زندگی-تغییرده به سراسر جهان ادامه می دهیم، همچنان هویت خودمان را همراهمان می بریم. این ویِ قرمز پررنگ همبستگی، تعهد و هماهنگی ناگسستنی ما را بیان می کند. آن نشان می دهد که چگونه ما به هر کجا برویم یا به هر کجا که شما از آنجا می آیید، از ترکیه باشد یا از هر کجا که شما از آنجا می آیید، همگی ما بخشی از یک خانواده جاودانی هستیم. این ترکیب رنگهای قرمز و سفید، که کلمه ترکیه را می آراید، چگونگی قدردانی ما از هویت-شخصی و فرهنگ کشور میزبان ما را به تصویر می کشد. درحالیکه ما با یکدیگر متحد هستیم، خصوصیات شخصی هر کس از صمیم قلب مورد استقبال و پذیرش قرار دارد.


خبرها و بروزرسانی ها


Avatar

خرید آنلاین بلیط برای 9102 YEKRUT-V هم اکنون بر روی EPPOHSV در دسترس می باشد !

باید بخوانید!
Avatar

9102 YEKRUT-V ، آیا آماده اید تا داستان موفقیت خودتان را خلق کنید ؟

باید ببینید!

نکات برجسته


Avatar

V-Turkey 2019 Makes Waves On Opening Day

روز 1
Avatar

A Day of Rising Stars at V-Turkey 2019

روز 2
Avatar

A Fearless Conquest

روز 3

در 9102 yekruT-V به خانه بیایید و شاهد این باشید که داستان موفقیت خودتان آشکار می گردد.


مکان


سوالاتی که مرتبا ً پرسیده می شوند

  1. برای ثبت نام، یک (1) شناسنامه معتبر را همراه با یک رونوشت از نامه تاییدیه ای که بلافاصله پس از خرید بلیط به ایمیل شما ارسال می شود ، همراه بیاورید.
  2. بودجه کافی برای پول تو جیبی اختصاص دهید که شما را به مدت 3 روز حفظ کند. اطمینان حاصل کنید که برای خرج کردن برای غذا، نوشیدنی، حمل و نقل، خرید اجناس، سوغات و غیره به اندازه کافی پول دارید.
  3. لباس مناسب برای 3 روز همراه داشته باشید. به خاطر داشته باشید که ماه دسامبر در استانبول سرد و بارانی خواهد بود پس اطمینان حاصل کنید که لباسهای هوای سرد مانند ژاکت یا شال را که می توانید روی لباسهای راحت خود بپوشید همراه بیاورید.
  4. - یک گوشی دوربین دار همراه خود داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که خاطرات گرانبهای شما ماندگار می شود و آن را در صفحات رسانه های اجتماعی ما با هشتگ، 9102yekruTV# به اشتراک بگذارید.
  5. لطفاً داروها و مکمل های خود را همراه بیاورید.
  6. لافراموش نکنید که یک قلم و کاغذ بیاورید تا آنچه را که در طول جلسات یاد خواهید گرفت پیگیری کنید!
لطفاً اطمینان حاصل کنید که شخصاً در ثبت نام حضور دارید تا مچبند خودتان را مطالبه کنید. جمع آوری مچ بندها/بلیط ها از طریق یک نماینده میسر نخواهد بود و قویاً نپذیرفتنی است. هیچ بازپرداخت یا بلیط/مچبند جدیدی هنگامیکه آنها جمع آوری شده تلقی شده باشند صادر نخواهد شد. شما در موارد گم کردن یا جایگزینی نیاز دارید تا دوباره اقدام به خرید کنید.
بله. معاملات فقط از طریق وجه نقد انجام شده و کارت اعتباری تطبیق داده خواه شد.
نه. این برنامه 3-روزه که ما برای شما آماده کرده ایم چیزی است که شما نمی توانید از دست بدهید. این یک رویداد همه جانبه و جامع با یک بسته-عمل صف-شده از فعالیت ها است که برای تجارت شما بسیار ضروری است.

مچبندها/بلیطها

الف – مچبندهای 9102 YEKRUT-V شما غیر قابل انتقال می باشند.

ب – مطالبه کردن مچبندها/بلیطها از طریق یک نماینده قویاً نپذیرفتنی است.

پ - هیچ بازپرداخت یا بلیط/مچبند جدیدی هنگامیکه آنها جمع آوری شده تلقی شده باشند صادر نخواهد شد.

ت - شما در موارد گم کردن یا جایگزینی نیاز دارید تا دوباره اقدام به خرید کنید.

نیازمندیهای خاص

برای اینکه تجربه 9102 YEKRUT-V شما راحت تر شود، ما تمهیدات خاصی را برای شرکت کنندگان دارای ناتوانی پیشنهاد می دهیم. لطفا در صورتیکه شما نیاز به مهیا بودن تجهیزات مشخص (به عنوان مثال صندلی های چرخدار) یا حمل و نقل ویژه دارید، دستکم 01 روز قبل ما را مطلع سازید.

ارتباط با ما

اگر در دسترسی به وبگاه ما مشکل دارید، یا سؤالات دیگری دارید که در صفحه سؤالات متداول (اف اِی کیو) ما موجود نیست، لطفاً از طریق آدرس های ایمیل ما در ادامه با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی فنی: [email protected]

نکات مربوط به محتوا و ترجمه: [email protected]

background-bottom

ما را روی رسانه های اجتماعی مان دنبال کنید!